| rebekame21 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc, My Talking Angela mai exact. Nu ma pot conecta pe joc cu fb si nu stiu de ce. Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| biencutza123456 a răspuns:

Poate nu mai ai MB sau nu ai wi-fi, altfel nu vad de ce nu ai putea. Daca nu e asta dezinstaleaza aplicatia si apoi instaleaz-o din nou.

| rebekame21 explică:

Am net nelimitat si am reinstalat de multe ori. Pe telefonul mamei mele nu merge sa se conecteze dar pe al meu da, si nu stiu de ce

| anamaria123579 a răspuns:

Cand iti instalezi My talking angela cum intri prima oara in joc iti cere anul nasterii.Tu trebuie sa pui acolo anul nasterii sub 1997 deoarece doar daca ai 18 ani poti avea facebook si de asta nu te lasa sa te conectezi pentru ca tu ai pus ca ai mai putin de 18 ani...