| RoCoFeLuS a întrebat:

Am si eu o problema mi-am facut un server de cs(DeathRun) si nu mai eu ma pot conecta si inca ceva am lag foarte mare pe server 80-100 si un plugin pentru bhop automat. Va multumesc! Dau funda + vot

6 răspunsuri:
| RoCoFeLuS explică:

Si inca ceva nu imi pot da admin pe server dau funda +vot

| Psychic a răspuns (pentru RoCoFeLuS):

Incearca sa intrebi niste admini de pe un server de cs, sau pe forum de cs, poate te ajuta

| RoCoFeLuS explică:

Am ip dinamic

| RoCoFeLuS explică (pentru RoCoFeLuS):

Eu am ip static scuze de ai sus incepe cu 79.

| DeduAndrei a răspuns:

Pai in primul rand, cand iti faci un sercer de CS, trebuie sa afli ce ip ai, daca ai ip dinamic numai tu poti sa te joci pe server, ip-ul dinamic incepe cu 192 sau 198, nu mai stiu sigur.

| RoCoFeLuS explică (pentru DeduAndrei):

Si cum imi aflu ip?