| PupDavid a întrebat:

am si eu o rugaminte! sa incep cu inceputul.Acum 2 zile m-am gandit sa fac un svr de cs si apoi dupa ce e gata sa il ohostez mai apoi sa ma joc pe el. Bun. Am facut serveru dar nu l-am hostat inca (aici intervine problema) eu pe sv nu pot da decat ban,slay, slap, kick(comenzi din astea) nu pot sa dau pica deoarece imi zice ca aceasta comanda nu exista! va rog care stiu spuneti sau dati id de mess sa vb acolo! poate stiti voi cum sa pun comenzile! Bun! Parerea mea este ca dupa ce hostez sv o sa am comenzile acestea! nu stiu astept parerile voastre! MS ANTICIPAT SI FUNDA PT CEL MAI BUN!

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Nu ai instalat pluginurile corect, sau modul care l-ai descarcat nu e creat pina la urma sau daca e de la 0, tu l-ai inceput a crea de la 0 posibil ca ai uitat ceva sa adaugi.

(adminmod si amxmodx) sunt?

| PupDavid explică (pentru buffa):

Admin modul este si amxmodx doar ca nu am comenzile pica si astea...

ETC