| PrESeUS a întrebat:

Am si eu windows 8 si cand vreau sa imi instalez si eu cs-ul nu imi merge ...il instalez tot vreau sa il descid nu mi-l deschide ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, versiunea windows 8 este foarte instabila deoarece majoritatea jocurilor nu sunt inca actualizate pentru win 8. Te sfatuiesti sa cauti cateva ghiduri pe net si sa incerci din nou instalarea.

| GeorgeMojoiu a răspuns:

Pai iat-i Counter Strike Global Offensive!
si iti sugerez sa-l iei de pe steamwinking ( cu euro ) bafta!