| Zuzulina99 a întrebat:

Vreau sa instalez Windows 7 pe calculator, dar nu pot. Am descarcat setup-ul si nu il pot deschide. Imi da eroarea [0x7E]. Ma poate ajuta cineva. Urgent! Funda.

5 răspunsuri:
| Makovei_Iuly_1995 a răspuns:

Poate calculatorul tau nu este compatibil cu windows 7, ai putea sa-ti instalezi windows vista pentru ca este cel mai asemanator cu windows 7.

| MarianDeluise a răspuns:

Ce windows 7 ai descarcat? laughing

Windows-ul trebuie mai intai sa-l tragi pe un CD/DVD, apoi instalat

| Zuzulina99 explică (pentru MarianDeluise):

L-am tras pe un DVD. E ultimate si nu stiu cum sa il instalez.

| MarianDeluise a răspuns (pentru Zuzulina99):

...daca nu sti. nu te apuca sa-l instalezi de capul tau, sa nu -l strici happy

Cheama pe cineva care se pricepe. happy

| Aliona00 a răspuns:

Nu toate calculatoarele primesc windows 7 instaleaza windows xp profesional