| StefanStanescu a întrebat:

Buna TPU.Am un calculator destul de slabut, ar putea cineva sa-mi recomande niste jocuri pentru calculatoare de 2gb ram si placa video de 520 mb?

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Nu cred ca procesorul este unu-l bun, asa ca iti recomand jocul the heart the great war, empire 1 si 2, nfs carbon.
Gta 4 cred ca tiar merge pe LOW.
Assasins creed 1 si 2.

| Daniell7 a răspuns:

Gta IV nu ar rula sub nicio forma pe pc-ul tau. Observ ca altii isi dau cu parerea doar de dragul de a raspunde laughing.
Jocuri precum BloodRayne 1/2, Fifa 2007-2010, Pes 2009-2010, Limbo, Total Overdose, Gta San Andreas, Street Fighter 4 si Serious Sam 2 au cele mai mari sanse sa-ti ruleze foarte bine. big grin