| 123catalino a întrebat:

Am un hack pentru jocul microvolts si as dori sa stiu cum sa fac ca sa intru in microvolts cu hackul cum ar fi ca dau click pe hack merge totul bine si cand dau sa intru pe microvolts nu ma lasa xtrap ce trebuie sa fac ca sa ma lese xtrap sa intru cu hackul?

Răspuns Câştigător
| XxXL33TXxX a răspuns:

Uite hack de boss pentru MicroVolts:http://www.sendspace.com/file/6mfapy si dai unde scrie:Click here to start download from sendspace.Si daca mai gasesc alte hackuri iti dau si daca nu sti cum sa faci adauga-ma pe mess ma cheama claudiul.smecherul@yahoo.com.Funda! Te rog!

| LaGGeR1990 a răspuns (pentru XxXL33TXxX):

Are virus ma desteptule

4 răspunsuri:
| Mazal a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic nu e hacku bun daca vrei imi dai id-ul tau de mess si til dau eu pe cel bun

| cosminhongu a răspuns (pentru Mazal):

Imi dai mie hacku te rog? Mail hongusorin@yahoo.com

| MonkeyBoy369 a răspuns:

Uite hack aici
www.planetmicrovolts.blogspot.com
Daca ma cauta cineva pe microvolts sunt Romanu2013.