| hi a întrebat:

Buna tpu.Am un laptop Samsung cu i3 2330M, cu 2.20 Ghz, placa video nVIDIA geforce gt 520MX, 8 gbrami, si windous 7 64 biti, pot sa joc jocuri cu el adica nu se strica? temperatura la jocuri ajunge la 74 de grade si in timpul jocuriilor mai scade dar de urcat nu mai urca si am si collped, 74 la procsor ca la placa video e de 60 de grade si nu urca, iar in idle adica cand ma uit la un film sau cand lucru pe el e de 50 maxim si scade pana la 33 depinde ce lucru pe el. E bine? Pot sa joc? Multumesc dau fundita.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Joaca-te linistit ca nu se strica!
E ceva normal la jocuri sa se incalzeasca, dar cand se supra incalzaste se inchide singur, nu se strica! Bafta!