| JustAShadow a întrebat:

Buna TPU.Am un PC cu procesor Pentium Dual-Core 1.8 ghz, placa video Nvidia GeForce 8400 gs si 2gb ram ddr2.
Vor rula Battlefield 3 si Crysis 2 pe acest calculator?

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Crysis 2
Cerinte sistem :
CPU : 2, 0 GHz (tu ai 1, 8)
RAM: 2GB (aici te incadrezi)
HDD : 9 GB
GPU: NVIDIA 8800 GT ATI Radeon HD 3850 (tu ai NVIDIA 8400 )

Battlefield 3
CPU : 2, 4 GHz (tu ai 1, 8)
RAM : 2 GB (te incadrezi)
GPU : GeForce 8800 GT (tu ai GeForce 8400 )

Deci... nu prea cred ca poti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeRmeSs):

Poate, la low cu rezolutie mica ( si cu putine FPS-uri evident ).

| HeRmeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca, s-ar putea sa iti mearga. Mie mi-a mers Assassin Creed 3, desi nu indeplineam 1 conditie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HeRmeSs):

Mie imi merg, am rig special pentru gaming laughing. Utilizatorului care a pus intrebarea speram sa ii mearga.

| HeRmeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

Ow, da, scuze rolling on the floor. Am 5000 de pagini deschise si nu stiu cum sa ma mai impart rolling on the floor