| RonaldSebastian123 a întrebat:

Hi TPU!

Cum ar merge Battlefield 3, GTA IV,GTA V, Crisys 3 pe un procesor
Intel Pentium Dual-Core 2. 50GHz
pe o placa nVidia Geforce GT630 gddr5
si 3gb ram ddr2 800MHz.

Funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Crysis 3 probabil ca mai mult ar sta decit ar merge, celelalte probabil s-ar misca acceptabil, GTA 5 inca nu s-a lansat si naiba stie cit de prost optimizat o sa fie.
P.S. Ai procesorul slab, iar GT630, chiar daca e cu GDDR5, tot o petarda de placa ramine.

3 răspunsuri:
| adrew a răspuns:

Procesorul e slab, ai nevoie de un i3 cu vreo 3.2 ghz

| Gameru a răspuns:

Iti merge frate nu asculta de astia ca se iau dupa sistem req de pe net care sunt fake. Funda?

| andreyy96 a răspuns:

O sa iti mearga toate la low, unele poate si la mediu sau hight...
gta 5 nu s-a lansat...in primavara o sa apara