| Neghinitza12 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Young S6310 si marea problema este ca toate jocurile se salveaza pe memoria interna nu pe SD. Ce trebuie sa fac ca sa se salveze pe SD? P.S:Am incercat si cu aplicatii de pe market dar nu merge.

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Ca sa pui pe sd intra la gestionare aplicatii dupa dai muta pe sd iar cele care nu merg ei bine trebuie sa ai telefonul rootat(jailbreak pe android daca ai android pe el.) si dupa folosesti Link2SD il iei din GooglePlay sau ce magazin are(e gratis)