| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a întrebat:

Cati GB are memoria interna a unui telefon Samsung Galaxy Young S6310? happy

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Memory
Card slot microSD, up to 64 GB
Internal 4 GB, 768 MB RAM

| Axys a răspuns:

Pe cat de inteligent, pe atat de avansat! Samsung Galaxy Young functioneaza minunat si va aduce cea mai avansata experienta mobila. Pastrand aspectul compact si elegant, telefonul mobil este dotat, totodata, cu cea mai recenta tehnologie, cele mai avansate functii si control inovator. Sustinut de conectivitatea rapida si continutul bogat, pentru ca dvs. sa va bucurati mereu de divertisment, acest telefon mobil va ofera tot ceea ce va doriti!

Compact, dar puternic
Desi are dimensiuni mici, telefonul mobil este dotat la maximum cu functii avansate si o performanta puternica! Fiind suficient de compact pentru a incapea confortabil in mana, telefonul mobil este echipat cu un afisaj integral tactil de 3, 27 inchi, pentru ca dvs. sa va bucurati de toate functiile avansate. Datorita procesorului de 1 GHz, totul functioneaza mai rapid, indiferent daca accesati fotografii, muzica, videoclipuri si multe altele!

Platforma Android™ 4.1 (Jelly Bean)
Platforma Android™ 4.1 (Jelly Bean), pentru ca totul sa dea o senzatie de rapiditate, fluiditate si cursivitate
– Inclusiv comenzi usoare pentru realizarea fotografiilor, posibilitate de actionare asupra notificarilor si widget-uri personalizabile.

Modul usor
Modul usor va ajuta sa accesati cu usurinta functii esentiale, precum contactele si aplicatiile preferate, formarea numerelor etc. de pe ecranul de pornire.

Telefon Samsung, Diagonala 3.27 inch, 256k culori, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 4 GB, Memorie RAM 768 MB, Procesor ARM Cortex A5, Frecventa procesor 1 GHz, Camera 3.15 MP

| AlexElektro1987 a răspuns:

Are 4gb dar memorie libera iti mai ramane 1.2 gb! Stiu sigur!

| Dєєa a răspuns:

4 GB

| Alex2312 a răspuns:

Are 4 GB memorie interna si 768 mb de ram

| ionutvas a răspuns:

8 sau 4 gb