| mystery00 a întrebat:

Am un telefon pe nume Samsung Galaxy Young S6310 si imi merg unele jocuri in reluare crying
Ex: subway surfers, temple run 2 etc.
Intrebarea mea e: Ce trebuie sa fac? Sa sterg alte aplicatii care imi tin memoria plina, sau ce?
P:S: L-am reformatat si la fel, in reluare merg cateva jocuri. :'(

Pls help! sad

DAU Funda + vot daca se rezolva problema daca nu-mi mai merg in reluare jocurile big grin!

3 răspunsuri:
| Crazvy a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Atât poate telefonul daca vrei sa meargă bine cumpara alt telefon mai nou.

| mystery00 explică (pentru Crazvy):

Mi-as cumpara altul nou daca as avea bani laughing

| Crazvy a răspuns:

Atunci joaca jocuri slabe