| Xenon_1305 a întrebat:

Buna TPU am un server de counter strike si as vrea sa schimb costumele la admini dar nu stiu cum am auzit ca este un plugin dar nul stiu daca il stiti spuneti-mil va rog
Dati site de unde pot face rost de el sau site sa-l descarc

Răspuns Câştigător
| zNCrys a răspuns:

Paterea mea e ca acel skin pentru admini nu face decat sa iti ingreuneze serverul pentru ca este un plugin in plus.Chiar crezi ca e necesar sa fie observati adminii pe server? Crezi ca eventualii codati trebuie sa ii vada si sa scoata repede codul? Mai bine lasi fara si iti merge si server usor si codatii si'o iau in barba.
Bafta!