| Tonch_Georgiana_1992 a întrebat:

Buna,tpu..Am un virus luat de pe facebook numit proxyo..Am vazut ca si atunci cand sunt deconectata de pe facebook acest virus tot trimite 4-5 mesaje tuturor prietenilor din lista..As dori sa aflu cum scap de acest virus definitiv si ce program trebuie sa descarc..Va rog daca puteti, dati-mi link-uri pe care sa dau click ca sa le descarc.Cel mai bun raspuns care ma va ajuta sa scap de virus va primi fundita..Rog seriozitate! Multumesc!

5 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Http://www.superantispyware.com/ descarca Free Edition si fa o scanare cu el. Bafta.

| Tonch_Georgiana_1992 explică (pentru VladGH):

Am intrat pe site dar nu am gasit butonul de downloadare.

| VladGH a răspuns (pentru Tonch_Georgiana_1992):

Uite sus un buton rosu, scrie pe el " Free Edition Download " http://www.superantispyware.com/......dfile.html

| Tonch_Georgiana_1992 explică (pentru VladGH):

Multumesc!

| VladGH a răspuns (pentru Tonch_Georgiana_1992):

Folosesti si asta daca nu ai rezultate. http://quickscan.bitdefender.com/ro