| 4l3xXx a întrebat:

Am o problema. Ieri cand am deschis facebookul de dimineata am primit la mesaje un link si eu ca fraieru al dat click pe el. ce credeti ca era? un virus. acum mi se trimite acelasi link prietenilor din lista. Ce as putea face sa scap de el? P.S. linkul este http://www.presidentrdc.cd/? dl=m5t3p862kf734va. Ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| Vladutzutvi a răspuns:

Cred ca e virus, daca asa se intampla, e virus, eu am incercat sa il deschid(linkul)dar nu pot probabil nu ma lasa antivirusul.