| EvaStefania a întrebat:

A aparut pe facebook un virus, care trimite mesaje prietenilor cu un anumit link...(asa l-am luat si eu)! Cum scap de el? Trimite mesaje in continuu!

Răspuns Câştigător
| robocap a răspuns:

Incearca cu asta : malwarebytes anti-malware
La un prieten de al meu a functionat si a scapat de virus. Il poti descarca de aici :http://www.malwarebytes.org/
Dai click pe "Free Download"

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca si instaleaza Malwarebytes' Anti-Malware, de pe site-ul oficial, este gratuit si are interfata si in limba romana. Dupa instalare dai Actualizare si apoi Scanare completa si stergi din Carantina virusii gasiti. Numai bine!