| ValentinD2 a întrebat:

Buna TPU.
Am un Xbox one si am si jocul GTA V, cum pot filma si să-mi înregistrez si vocea, si sa ma pot filma si pe mine sa pun intr-un pătrățel acolo sus, cum fac gamerii YouTuberi cand filmează cand se joaca un joc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi o placa de captura video. Nu e ieftina, deci daca stii ca nu o sa o folosesti mai bine nu o cumpara.

| ValentinD2 explică:

Unde pot găsi placa de captura video?
Si cum o folosesc, unde o bag in Xbox one, si cum filmez cu ea si jocul, di pe mine sa ma pun într-un pătrățel ca pe YouTube.