| Georgyana98 a întrebat:

Am vazut o fata de pe lady popular ca a ramas datoare, cum a putut ramane datoare? ca sa stiu sa nu raman si eu. Dau funda happy

1 răspuns:
| DorinaPaula a răspuns:

Buna... de exemplu daca tu nu intri pe cont mai multe zile si tiai cumparat un apartament si nu mai ai bani in cont, pentru ca apartamentul trebuie platit in fiecare zi iar tu vei avea bani in minus intelegi? iar ca sa nu se intample asta intra in fiecare zi pe contul tau de pe lady popular si munceste pentru a primi bani... :*