| Beautifullady189 a întrebat:

As avea nevoie de un site de unde sa downloadez jocul Volfied.Am incercat si eu, dar imi da la toate eroare si ceva de cumparat.Multumesc anticipat si o sa va ofer fundita cu toata bucuria celor care imi dau site-uri bune!

11 răspunsuri:
| LiK3 a răspuns:

Nu pot lasa link aici daca vrei sa incerci link-urile mele add : evil_deeds62 ID Yahoo happy

| Beautifullady189 explică (pentru LiK3):

Ok

| Beautifullady189 explică (pentru LiK3):

Cum nu poti lasa link aici? La mine cand e de lasat ceva link merge...

| eXperience a răspuns:

Buna, e un joc vechi dar stiu site-ul asta :D si merge
http://www.abandonia.com/en/games/811/Volfied.htm

| Beautifullady189 explică (pentru eXperience):

Mi-l deschide in WinRAR...Si de aici nu stiu ce sa fac big grin

| eXperience a răspuns (pentru Beautifullady189):

Uite cum faci: 1.downloadezi jocul
2.click dreapta
3. Extract here
4. Enjoy

| Beautifullady189 explică (pentru eXperience):

Cand dau Extract here imi da "Confirm file replace" sad

| eXperience a răspuns (pentru Beautifullady189):

Da i Yes to all sau ceva de genu. apropo ce windows folosesti?

| Beautifullady189 explică (pentru eXperience):

Windows 7 si da am dat yes de o suta de ori si nu se intampla nimic thinking

| eXperience a răspuns (pentru Beautifullady189):

Si eu am win 7 uite care e problema, jocul are 23 de ani, si din cate stiu nu exista versiune pentru Win7. daca aveai xp sau mai vechi poate mergea, imi pare rau sad.

| Beautifullady189 explică (pentru eXperience):

Nu-i nimic! Macar m-ai ajutat...a; tii nici ata nu fgaceau happy :*