| KiLLr0Y a întrebat:

As avea o intrebare.De ce mi se restarteaza calculatorul cand intru in metin2 ro.Imi scrie eroare la noul pach si se restarteaza...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ismailanight a răspuns:

M-am lasat de metin2 ro de mult timp pentru ca atunci facusera un update si mi se intampla si mie. Am intrebat un administrator si mi-a spus ca imi trebuia windows XP cu Service Pack 3 (eu aveam XP cu SP2) sau windows 7.

| KiLLr0Y explică (pentru ismailanight):

Ce sa fac in legatura cu asta? Cum rezolv problema

| KiLLr0Y explică (pentru ismailanight):

Ce sa fac in legatura cu asta....Cum rezolv problema

| KiLLr0Y explică (pentru ismailanight):

Cum ma uit ce Service Pack am?

| ismailanight a răspuns (pentru KiLLr0Y):

Dai cautare dxdiag si faci dublu-click pe cercul albastru cu un X galben. Acolo daca citesti o sa iti spuna ce SP ai. Si acel administrator mi-a spus ca trebuie reinstalat windowsul dar cu SP care trebuie

| KiLLr0Y explică (pentru ismailanight):

Nu vad unde scrie SP-ulcrying