| Sp3edy a întrebat:

Buna TPU as dori sa imi spuneti si mie niste jocuri in care tu conduci o tara porti razboaie in evul mediu de strategie sau rpg indiferent de care e ceva gen Mount and Blade sau de strategie as prefera acum. Nu vreau jocuri online gen triburile travian etc vreau jocuri ce se instaleaza... poate sa fie si un singur joc la exemplu daca e frumos dau funda. Fara shootere ca eu vreau medieval unde sa fie rege sau ceva de genu sa conduci si fara heroes toate ca le-am jucat.

Răspuns Câştigător
| VladutzSeff a răspuns:

Buna! Eu joc un joc de strategie, e superrrr beton! Se numeste Strongold Crusader.Sa sti ca intr-o ora ma cucerit.Trebuie sati construiesti un castel sa le cumperi mancare la oameni sa nu moara si sa plecae trebuie sa le faci case trebuie sa-ti faci armata deoarece ca sa castigi trebuie sa omori regele inamic. Dureaza unpic pana te obisnuiesti ce sa faci si cum sa joci dar te vei prinde repede. Succes! fundita plssss!

| Cristi29 a răspuns (pentru VladutzSeff):

Sall eu as recomanda grepolis e online dar e super frumos tilas recomanda

3 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Age of empires 2 sau trei

| selenahermy a răspuns:

Am o intrebare, mi-ai putea trimite crackul de la sims 3 pets prin mail? te rog frumos. mailul meu e selenahermy@yahoo.com