| DanyXhell a întrebat:

Buna TPU.As dori si eu niste jocuri Pc aparute in 2011 2010 ca ma plictisesc ceva jocuri faine de orice gen. Funda pentru cele mai bune.

5 răspunsuri:
| alex1595_3861 a răspuns:

Darksiders

| mihai2092 a răspuns:

Medal of Honor (2010), Call of Duty: Black Ops, Fifa 2011, WoW (World of Warcraft), Homefront(inca nu a aparut), NFS hot pursuit, Fallout:New Vegas
Funda!

| Alex_2466 a răspuns:

2010 - Dead Space 2, Call of Duty Black Ops, Test Drive Unlimited 2, Need for Speed Hot Pursuit.
2011 - Farming Simulator, Cities XL, Football Manager, Mass Effect 2

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Pai ar fi Need For Speed World, pe care il poti juca si online

| paulica35 a răspuns:

Starcraft II: Wings of Liberty
Call of Duty: Black Ops
Sid Meier's Civilization V
Battlefield: Bad Company 2
Dead Space 2
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam
World of Warcraft: Cataclysm
Football Manager 2011
Fallout: New Vegas