| AlexandruUu_6205 a întrebat:

Buna TPU^^ as dori si eu sa aflu cum se pune un asemenea cfg/script ce o fi in folderul cstrike

//Bunnyhop
bind "SPACE" "+hop"
alias +hop "alias _special @hop;@hop"
alias -hop "alias _special"
alias @hop "special; wait;+jump; wait;-jump"

este ciudat ca niciodata nu am stiut cum se face straight face am auzit ca se face folder am facut si eu cu un notepad si nu a mers sad DAU FUNDA ^_^

1 răspuns:
| KarmaPolice a răspuns:

Copiezi de la //Bunnyhop pana la;-jump".
Daca vrei sa-l pui intr-un config separat, te duci in folderul cstrike, acolo faci un fisier notepad, il deschisi si-i dai Paste la tot scriptu ala. Apoi il salvezi si-l redenumeste cu numele bh.cfg(sau nume.cfg, conteaza numai sa aive.cfg la sfarsit). In cs dai exec bh.cfg (ca sa-ti mearga sau exec nume.cfg)
Daca vrei sa-l ai in default te duci tot in folderul cstrike si aici ai fisierul config.cfg. Il deschizi si la sfarsitul fisierului ii dai Paste la script, il salvezi si aia e