| BackAround a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un metin 2 foarte tare si misto dar nu dinamik gx united earth fun valmondial lunaris etc va veti da seama.Daca cineva Imi da un metin care este bun si site de download si register si ma poate ajuta cu cateva iteme va avea Funda+Vot scuze daca cer prea multe dar caut un joc ceva

182 răspunsuri:
| YoGabytzu a răspuns:

Iti dau eu metinul portivit http://metin2monster.tk/ SErverul nu este on mereu Dar este foarte tare eventuri zilnice aseara au fost 2 ox si 2 eventuri hide prin map1 deci nu ai ce pierde lume hazlie toti gm sunt ff prietenosi intra sa il facem full daca e vreo prb add: univers_blackori pvp_shadow2 acestea sunt id la ownerul svului bft ori chatul http://metin2monster.tk/ acesta este chat la fel ca site:P deci e decizia taa

| YoGabytzu a răspuns:

Http://metin2monster.tk/ server online intra nu ai ce pierde

| Nick2012 a răspuns:

Metin2 wars îi mai tare decat metin2 energy de o mie de ori

| Narcis0102 a răspuns:

Dau itm metin2 yoneis jmechere:armura akatuski sabie oro si set gm pentru 6euro!winking Care vrea add narcis_killdam si vbm!

| Danyxlx a răspuns:

Metin2Salaj
www.metin2sj.ro
The Best Server Of Metin

| horizon11 a răspuns:

Joaca European Metin2 e foarte tare daca vr mai multe informati uite adresa de mes puiber_daniel2004

| XxRobbixX a răspuns:

Mdea...404 Not Found :\

| Adrian1 a răspuns:

Http://epicfreeprizes.com/? ref=3250315
aici este topul al celor mai bune metinuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un metin2 super tare iti dau si cont daca vrei! serverul se numeste metin2 european si daca vrei cont vorbim pe facebook numele meu esti Ciprian teaca!

| DANUTBOSS a răspuns:

Metin 2 max rate 1000 bani ii faci mai greu iar itm le iei de la npc gata evoluate

| Costel_Felea_1992 a răspuns (pentru xJolie):

Www.metin2aventador.flexi-media.ro nul rata e cel mai noi si cel mai tare

| Morometiyiy a răspuns:

Osirismt2,metin2rospeed,spacemt2,mt2mage,metin2hc,metin2tim,metin2evo.

| Alexandru_Argyo_1996 a răspuns:

Http://dark-mt2.org/ Incearca
Rate 1000% tot nu are moduri e fain

| XxXL33TXxX a răspuns:

Uite un joc metin2hammer care un king coasta 1 yang uite site:http://www.hammerm2.com/ il bagi si gata adauga-ma pe mess daca nu sti ceva claudiul.smecherul@yahoo.com.Funda te rog frumos!

| Moon4Lord a răspuns:

Eu iti zic sa te lasi de metin si sa te joci Dragon Nest SEA e cel mai tare joc ai 18 skilluri in bară + combinații are grafici super, poti face pana la +6 fara sa iti distruga itm sunt 6 classuri(Warrior,Archer,Academic,Cleric, Kali, Sorceress) si classurile astea se impart in 2 si inca 2, Warrior--> Swordmaster sau Mercenary
Mercenary:
Destroyer sau Barbarian
Swordmaster:
MoonLord sau Gladiator
la fel si la celelalte class-uri, cresti foarte repede față de metin, max lvl 60, FUNDA? site: dn.cherrycredits.com

| FlorinMike a răspuns:

Ziceti-mi si mie ceva severe de Metin ID> Floryynmike

| Jus4you a răspuns (pentru Narcis0102):

Mane mai e valabila oferta big grin

| Jus4you a răspuns:

Eu iti recomnand metin2 yoneis e super dar e in spaniola

| alexxis0712 a răspuns:

Metin2 Apocalypse e ideal

| Sisoi_Ronaldo_1998 a răspuns:

Metin 2 steel cresti repede rate 2000X si faci iteme bune repede po sa te ajut uite
ID mei de mess gabisis10@yahoo.com

| alinbratu97 a răspuns (pentru Fly2Sky):

Metin2imperia

| Kizzo a răspuns:

Poti incerca metin2 hammer este si pvm si pvp cel pvm dabea s-a deschis uite si siteu http://www.hammerm2.com/ bafta. Funda? :)

| 1lov3you a răspuns:

Joca leauge of legend si daca vrei metin pvp joaca hammer sau gm mode sau xZ
funda te roggstar

| Maris_Alin_1992 a răspuns:

Duten sange

| catalin22222222 a răspuns:

Metin 2 cora http://www.metin2cora.ro/
sau metin 2 osiris are rate 2000 faci 250 in 1 zi http://metin2osiris2013.com/
pe fiecare te ajut cu itm si bns daca ai nevoie

| Badoi_Costin_1995 a răspuns:

Www.metin2izv.mt2.ro e server cam 60%Pvm si 30% PvP..deschis de curand hostat...si eventuri zilnice :P

| leonardrd a răspuns:

Pai ti-as recomanda EuropeMt2, 4yoursmt2, atatea stiu, funda?