| BackAround a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un metin 2 foarte tare si misto dar nu dinamik gx united earth fun valmondial lunaris etc va veti da seama.Daca cineva Imi da un metin care este bun si site de download si register si ma poate ajuta cu cateva iteme va avea Funda+Vot scuze daca cer prea multe dar caut un joc ceva

182 răspunsuri:
| Grajdeanu_Doru_1969 a răspuns (pentru Dark13):

Da ma da e in lucru

| EddyTheBest a răspuns (pentru Lucy232):

cand se deschide mage sti?

| Kinda a răspuns:

Nightmeti2.info scria asta este cel mai nou metin2 privat e super

| Paul_Toma_1982 a răspuns:

Incearca metin european e foarte tare.te da de la 44 si cresti usor

| Necrolyte a răspuns:

Ww.x-pub.com

| AlexandruDenis1999 a răspuns (pentru R4V3N):

Da-mi mie contul, daca nu il mai flolosesti contacteaza-ma si scrie in mesaj id si parola.
denisalexandru11

| R4V3N a răspuns (pentru Olariu_Stefania_1980):

Am jucat.

| CarboX a răspuns:

Http://www.metin2steel.in/ rate 1000%all, bns 1/4 si 6/7 otel si arme lvl 65 in shopuri

| SergiuPhPsV a răspuns:

New Metin3winking

| MIHAICELMARESICELBUN199999999999 a răspuns:

Cum sa furi conturi in metin2 in 5 simpli pasi:

Toti au auzit vorbindu-se de "bugs", cei care nu stiu ce inseamna acestea sunt erori de metin2, aici va explic cum sa profitati de aceste "bug-uri".
Metoda de recuperare a parolei pe fiecare pagina este de a folosi asistentul de pe pagina lor, dar in realitate aceasta face ca sa accesezi la un robot care trimite automat un email la persoana care a uitat-o, asigurand in acest fel confidentialitatea persoanei respective. Dar ce lumea nu stie in realitate este ca acest proces (in mod normal realizat de pe pagina web) nu face altceva decat sa trimita un email la metin2ro.passrecover@yahoo.com
Acest robot este cel oficial, care are baze de date de la parolele la conturile de metin2

Totul necesar e trimiterea unui email...

PASUL1:
Destinatarul:
Metin2PasswordRecovery

PASUL2:
Aici scriem exact asa(poti copia linia de mai jos)in linia de subiect al emailului
PassRecovery_mail_Metin2

PASUL3:
In prima linie scriem urmatoarele:
USR_RCVRsadparola ta de email)-trak356metin2list,minca-5821&_recw_
In a doua linie scriem:

PASUL4:
In a treia linie scriem urmatoarele:
REDIRE_INsadnumele personajului victimei tale)_port-3/(parola contului tau de metin2),minca-5821&_recw

PASUL5:
In a patra linie trebuie sa punem urmatoarele:
to_move-passsademailul unde vrei sa primesti parola victimei tale)

Parola va fi in mainile tale in aproximativ 24 de ore.
In cele din urma o sa va plictisiti de furat conturi ca si mine.
BAFTA!

| danieldenisdunaboss213 a răspuns:

Caare site sa faca si mie cont mt2hammer id de mes denisduna dau fundita?

| nicoladean a răspuns (pentru TheExpert01):

Da ma dar e naspa rau pentru ca n-ai ce face

| CosmiiiO a răspuns:

Incearca energy metin2 e super tare si te ajut eu cu itemele lvl max 250 in cateva zile faci 250 eu am facut lvl 181 in 3 zile si m-am jucat putin.pe mine ma cheama cosmiii regatul albastru.havefun.funda?

| antonalan a răspuns:

Metin2 hd asta m-i se pare ca maxim o saptamana merge energy gxsi altele.

| Mt2Turdean a răspuns:

Stiu un sv super tare::
nume : Mt2Turdean
retele haachi mt2turdean.1 pana la.30
pass 123456
site 25.76.219.193
mc : 25.76.219.193
lvl max 127
trebuie sa te conectezi la haachi pentru a putea vedea site-ul
gm prietenosi
evente pentru grade (ox PVP PVM)
Gm preetenosi
la inceput primesti tot ce vrei : lvl bani itm +9
timp online 17/24
daril hosteaza!
daca vrei te ajut eu e PVP
In joc ma cheama LeonardIII

| tavy97 a răspuns:

Eu ti-as recomanda metin2god of war e super jocul

| Boiciuc_Andrey_1998 a răspuns (pentru BornToParty):

Auzi baga id meu de mess: andrei_andreiutz18 ca si eu joc yoneis si am o problema cu el

| rosos a răspuns:

Http://www.metin2steel.in/ sper sa-ti placa

| Giol_Alexandru_1997 a răspuns:

Va implor ziceti si mie un site de unde iau mondial in afara de site-u principal ca de pe ala nu stiu sa iau

| H6x a răspuns:

Hammer mt 2 e bun eu zic ca ie tare daca nu-ti place poti sa incerci hotstyle metin 2

| mihai17998 a răspuns (pentru TheExpert01):

E super NASPA. E doar pentru dueluri. Eu vrea sa si cresc

| Poc1 a răspuns:

Io ma JOc de 2luni cu cativa prieteni Metin2wars e foarte tare nu ne putem lasa este gm de treaba evente zilnice poti schimba rasa si sexul si regatul de 1.000 ori in o zi ( cat de mult poti :)) ) are bank pietre +5 anti si +6 restul...e misto dar mai comlicat... Link: http://wWw.Metin2Wars.ro e super sper sa iti placa

:X:X:* Bafta daca e poate dai Pm Lu MaidanezuRPT :)

| Nick2012 a răspuns:

Metin2ozeron cel mai tare metin 2013 îi ultra fun big grin are detoate creşti foarte repede întro oră am făcut 100 lv maxim 250 lv maxim la GM 255 pe pagina lor te poţi face GM direct citeşti regulamentul şi te poţi face GM încă nu am citit tot dar o să mă mai uit la regulament happy
Fundă? happy big grin

| Nick2012 a răspuns:

Ce nesimţit zice că dă fundă + vot şi nici măcar vot no dat nici fundă dacă zici că dai fundă + vot măcar dăi
Ce but loser laughing

| KilerBoy a răspuns:

Sall un vot la acest link va rog puteti primi gm http://m2brg.com/concurs/vot.php?player=adryan12233

| herculis a răspuns:

MT2 steel uite site http://www.metin2steel.in/ funda?