| BackAround a întrebat:

Buna TPU as dori si eu un metin 2 foarte tare si misto dar nu dinamik gx united earth fun valmondial lunaris etc va veti da seama.Daca cineva Imi da un metin care este bun si site de download si register si ma poate ajuta cu cateva iteme va avea Funda+Vot scuze daca cer prea multe dar caut un joc ceva

182 răspunsuri:
| perfecto90 a răspuns:

Www.metin2steel.in e cel mai misto metin2 leval maxim 250 dar nu pot sa te ajut cu iteme ca sunt GM si nu am voie sa iti dau iteme scuze

| alexandru_6602 a răspuns:

Itrati pe cel mai tare server de metin2. www.metin2clear.info.Intrati nu regretati. Pentru detalii accesati pagina. Pentru donatii uitati messu la metin metin2clear@yaho.con.Clasic pvm-pvp lvl max 127

| TrackDown a răspuns:

Arena metin2 ti-as spune sa joci da nu prea e misto stai faci lv mare dupa aia te plictisesti

| DarthNiger a răspuns:

Deci acuma chiar vrei prea multe si iteme laughing) da tu nu stii sa faci? si incearca metin2gravity are switch implantat si este usor pentru incepatori ca tine sa iti faci itemele tongue si siteul poti sa il gasesti si singur pentru ca e usor de gasit happy.

| DarthNiger a răspuns:

A da si daca vrei sa inveti cum sa iti faci iteme cauta ghid metin2winking te va ajuta iti explica tot ce trebuie sa faci.

| adyzyvaly a răspuns:

Http://www.undergrownd.metin2.pw/ cel mai nou cel mai misto intra pe el 8k pv 15 aparari rate 1000cresti foarte repede bani la fel go go go cel mai nou server 2013

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Frate uite cateva care le-am jucat, nu sunt pe hamachiwinking
-Osiris -Cora
-Wars -Epical
-Mania -Dark Legion
-Lunaris -TDL

-Master -Nike
-4Yours -Advanced
-Apollo -Steel
-Phantasy -European

-HotStyle -The Return of Shadow
-Divinity -HotStyle
-Yoneis -Gravity
-Hammer -LongJu

Fundita fundisoara unde esti tu oare? laughing

| pikibogdan45 a răspuns:

Metin2On Best Server http://youtu.be/JUD1Vwda01g

| pikibogdan45 a răspuns:

Metin2On. Best Server! http://youtu.be/JUD1Vwda01g.

| claudiu123456e a răspuns:

Incearca si tu un pvp cum ar fi hammer te ajut eu cu bns si cu itm rup tot serveru (doar aia care n-au status si mod ) si hack happy bineinteles

| 777777788888888 a răspuns (pentru tralalalalala):

Metin2 TDL e un rahat de metin -ai ce face aproape tot ia cu 1 yang la un NPC iti cresti lvl si bani e o prostie

| Elenutza_Elenutza_1995 a răspuns:

Metin2 celestyal

| AndreIfrate a răspuns:

Https://forgottenworld2.ro/ un metin pvm hard este foarte tare are pana la armurile de 34 la magazin armura de 34 este+7 o faci tu +9 | upgrade magazin | este fms / rib etc magazin | bonusuri blesuri marmura sticla cunoasteri exo si citite pica in cuferele clar de luna (ele pica la bu la pietre) nu sunt carti la magazin pica la pietre lvl maxim 105 sau 99 nu sunt sigur sper ca este bun metinul big grin

| CombiolSuperJmecher a răspuns:

Pai e un server Pe nume Steel.Metin2Steel.E super serveru! Cresti repede, faci bani repede.Singurul lucru care ma deranjeaza este limba romana, scrie foarte ciudat.In rest e super.Eu sunt MagicSparta si am level 114. Daca vrei sa ne intalnim, trebuie sa margem la turnu cu demoni.Deci distreaza-te!big grinDDDD! FUNTDITA?

| Ciuciudau_Gabriel_1997 a răspuns:

Ced ca ar fi mt2 dfm

| Ryuunosuke a răspuns:

Ma vad ca a trecut mult timp si nimeni nu a primit funda dar sper sa o primesc eu, iti spun un metin smecher se cheama metin2 galaxy e foarte smecher

| Ryuunosuke a răspuns (pentru Nick2012):

Am si eu o intrebare. metinul acesta are virusi? dupa pagina numise cam pare foarte sigur

| TheMenBoss a răspuns:

Un metin bun ar fi metin2magic. Register https://metin2magic.ro/index.php? E tare jocul. Nu ca steel care e plin de modati.Si aici sunt dar nici ca pe steel. Bafta.

| Alexutzu_AlEx_1991_6JD9 a răspuns:

Metin2 Fulger, cel mai misto sv, lvl max 250, Start lvl 100, incearca-l.
www.metin2fulger.com

| Alexutzu_AlEx_1991_6JD9 a răspuns:

Haideti pe cel mai tare server de metin2. este nou deschis.

www.metin2remake.biz- level max 127, rate 250% all,

Haideti si voi :)

| Stanislav_Read_1995 a răspuns:

Oldstyle.mt2.ro .....Deschis din 19.12. 2013

| Alexinho94 a răspuns:

Salz. Uite aici un metin facut acum vreo 3-4 zile. Uite aici poze cu el, site etc> :http://just4metin.ro/......t2744.html

| LoriBogdan a răspuns:

Metin2 Mage; HFM, Ro...mai multe.dar toate sunt frumoase