| Zangetsu21 a întrebat:

Buna TPU as dori un sfat de la voi...am o placa video ati radeon hd 5450 si de fiecare data cand aprind pc-ul am o multime de purici pe ecran iar dupa ce se incalzeste cooler-ul nu mai am problema aceasta, puteti sa imi spuneti ce sa fac ca sa nu mai am problema aceeia? adica sa nu mai astept pana se incalzeste placa video sa mearga direct...

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Artefacte? Daca o mai ai in garantie, mai bine o trimiti inapoi la magazin. Se poate sa nu-ti mai mearga deloc in doua, trei luni