| SherryXoX a întrebat:

As putea baga bani in league of legends fara sa stie mama? Nu vreau decat 20 lei pentru un skin. Daca as putea, ziceti-mi cum va rog happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti baga rp prin mobil, daca dai la payment, mobile phone, poti baga cam 159 rp si nu te ajuta cu nimic, nici la skinurile la reducere.Mai poti sa te duci la paysafe card si sa iei 840 rp cu 22lei, gasesti un magazin paysafe, ii dai banii, ei o sa-ti dea un pin code care o sa-l bagi la optiunea paysafe card de la shop. Dupa trebuie sa bagi pinul si gata ti-a bagat rp.

| SherryXoX explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, si cam care sunt magazinele unde pot gasi paysafe?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/ro-ro/cumparare/comercianti/ de la benzinarii, tutungerii şi chioşcuri, Posta Romana, etc.

| SofwCristian a răspuns:

Te poti duce la iacob pentru a-ti lua un paysafe de minim 25 de lei si maxim 300 de lei (Vand si papuci apropo/calitate maxima).