| Hachimytza619Akita a întrebat:

As vrea sa imi iau o consola xbox360...
http://www.emag.ro/......EJZSKBBBM/
si vreau sa va intreb...

la ce sunt folositori acei 250 de gb
pot sa imi descarc jocuri de pe net si dupa aceea ii bag in consola sau ce?
explicati-mi va rog!
funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

250 GB reprezinta memoria interna a consolei, nu mai dai bani separat si pe un HDD de 250 GB cum trebuie sa procedezi la un X-BOX cu memorie de 4 GB. In memoria asta descarci jocuri din Game Market variante DEMO. Consola ruleaza doar jocuri originale daca nu este MODATA. Dupa Modare poti rula orice joc de pe internet pentru x-box.

| Hachimytza619Akita explică (pentru neluL):

Foarte bine si nu pot sa iau jocuri de alt undeva sa fie versiunea full nu demo?

| neluL a răspuns (pentru Hachimytza619Akita):

Daca e modata consola poti descarca jocuri full de pe internet. Doar daca e modata merge.

3 răspunsuri:
| sautean14 a răspuns:

Ft simplu! Xbox-u e un fel de PC! sa ati cei 250GB hard disk sunt pentru jocuri poti sa intri pe intrrnet si sa ati Downloadezi jocuri sau sa le cumperi!