| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti ce jocuri merg pe cerintele care le am eu : placa video 750 mb, ram 2 gb, procesor Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 2,5 ghz multumesc raspundeti plz dau funda la ce le mai frumoase jocuri!

4 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Gta sa, gta 4(dar nu la hd),nfs undercover, hitaman, crysis, far cry 2, syndicate

| Bebitza99 explică (pentru VanHelsinG007):

Frate dar nu stiu dc imi face pc ul urat cand joc jocuri din astea mai misto crying

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru Bebitza99):

De ex ce jocuri misto ai jucat? iti mergea in reluare?

| Bebitza99 explică (pentru VanHelsinG007):

Nu se aude pc ul urat cand joc de exemplu TheGodFather2 Farcry2