| NarutoFan134 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste programe de editat poze si de facut colaje (in afara de Pizap, Pic Collage, Photo Grid, Photoscape, Pixiz si Photoshop. Aaaa si sa fie gratis si bune de ceva.

Răspuns Câştigător
| DeeDeeXD a răspuns:

Depinde de ce program vrei, online sau de descărcat.Eu îți pot da câteva, dar nu știu dacă îți vor plăcea sau te vor ajuta :
ONLINE - iPiccy, Pizap, PicMonkey, Pixlr, LunaPic, Sumo paint(este și de descărcat) etc.
DE DESCĂRCAT - Photoshop, Photoscape, Sumo Paint, Gimp, Picasa, PortraitPro etc.
La unele programe online îți trebuie cont!
Sper că-ți plac programele și că te-am ajutat. Funda?

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

MobaPhoto -pentru fotografiile cu ochi rosii
Magic Photo Editor-interesant pentru incepatori
Gimp- ceva mai avansat
eu folosesc paint.net pentru editari gen sa sterg ceva si pe net pe site-ul http://pixlr.com/express/.