| Anndrreiiutta a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie niste jocuri pentru calculator la care trebuie sa iti faci cont dar pe care nu trebuie sa le downloadezi. Raspunsul cu cele mai multe jocuri primeste funda. P.S. Vreau raspunsuri cat mai repede. Merci.

3 răspunsuri:
| David_Emanuel_1994 a răspuns:

Forge of empires, Travian, si altele...

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Http://ro.gameforge.com/browser-games
baga linkul si uitate la toate jocurile online dar fara descarari {cu cont]

| 2smart4u a răspuns:

Http://ro.forgeofempires.com/? invitor_id=63492&world_id=ro2&ref=player_invite_linkrl Intra pe Forge of Empires si creati propriile imperi.