| girlsweetgirl a întrebat:

Buna TPU As vrea sa imi spuneti toate felurile de sims 2 si sims3(va roog daca stiti)

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Jocurile Sims 2 si 3 sunt doar ele 2 isna cred ca te reefri la toate Pack-urile jocului.

In cazul acesta:

Pentru Sims 2:

The Sims 2: University
The Sims 2: Nightlife
The Sims 2: Open for Business
The Sims 2: Pets
The Sims 2: Seasons
The Sims 2: Bon Voyage
The Sims 2: FreeTime
The Sims 2: Apartment Life

Iar pentru Sims 3:

The Sims 3: World Adventures,
The Sims 3: Ambitions,
The Sims 3: Late Night,
The Sims 3: Generations,
The Sims 3: Pets,
The Sims 3: Showtime,
The Sims 3: Supernatural

Dar nu uita acestea sunt pack-uri de expansiune a jcoului pentru a le putea jcua trebuie sa ai in primul rand Sims 2 sau Sims 3.

Bafta!

| girlsweetgirl explică (pentru Magnifico):

Iti multumesc tare mult (dah ma refeream la packuri)

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

P.S: M-am spart cu gramatica sper sa fi inteles totusi.

********

Jocurile Sims 2 si 3 sunt doar ele 2 insa *** cred ca te referi *** la toate pack-urile jocului.

*********

Dar nu uita acestea sunt pack-uri de expansiune a jocului *** pentru a le putea juca *** trebuie sa ai in primul rand Sims 2 sau Sims 3.

*********

big grin

Bafta!