| iamaha123 a întrebat:

as vrea sa imi ziceti si mie catve jocuri online care sa nu aiba prea buna grafica care sa fie suportat. PS:Sa stiti ca nu vreau sa-mi ziceti battlefield sau call of duty sau altele ca nu am PC pre performant FUNDAbig grin

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

SAMP,Metin 2(il urasc, dar poate tie iti place genul de joc), o sa apara si chicken invaders multiplayerrolling on the floor, Team fortress, CS 1.6, Fifa, Monopoly, Revolt, Tiger Woods PGA tour

2 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Adventure Quest World; 1000 Years War online; transformice ( e cu sobolani :)) ); Kings Road; S4League. Mai multe gasesti pe http://mmohuts.com/
Alegi o categorie si in functie de imagini iti dai seama daca Pc-ul tau suporta jocul, de asemenea te poti uita si in dreapta la Graphics, iti recomand sa alegi jocurile cu grafica medium, cele low sunt de obicei plictisitoare...

| Numiplacemate a răspuns:

POti sa cresti performanta pc-ului tau prin programul

http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.html
e simplu de instalat si restul lasa programul sa faca