| Rauldenis a întrebat:

Vreau jocuri Gen call of duty 4 Online, sau CS ONLINE, Dar am doar 1 GB RAM, 3, 06 GHz. Nu puneti ceva foarte performant si grafica as vrea sa fie ca in call of duty 4.
stiti la ce ma refer. Dau funda. Urgent

Răspuns Câştigător
| ionut4141 a răspuns:

Cross fire dancing artic combatwinking

| Rauldenis explică (pentru ionut4141):

Am jucat Cross fire si e jalnic. Artic combat pare dragut, grafica misto dar are zombie mod? doar intreb oricum ai funda SI NICOLETA VEZI CA AM CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 deci nu mai pune jocul ala ca si asa imi faci calculatoru draci de la el

2 răspunsuri:
| NicolaeSeighit a răspuns:

Call of Duty Modern Warfare 2