| Forry a întrebat:

Vreau si eu un joc fps, care sa aiba o poveste si o grafica destul de buna, gen: call of duty, battlefield, wolfenstein...

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

De cand battlefiled si cod au poveste? lol Incearca jocurile Bioshock (mai ales Infinite) sau jocurile metro (ambele si 2033 si last light)

| Silent3025 a răspuns:

Halo Custom Edition, poti incarca in el harti de campaign: Halo Combat Evolved campaign daca nu l-ai jucat, Lumoria Campaign etc, descarci harti de campaign si nivele pentru single player(misiuni) de pe http://hce.halomaps.org poti scrie de exemplu : "Lumoria Campaign" pe youtube si vezi daca iti place cum arata grafica.