| xxxtzogo1xxx a întrebat:

Buna TPU as vrea sa joc si eu sanits row 1 dar nu sunt sigur daca imi merge pe calculatorul meu care este cam asa procesor intel core 2.67 ghz, video nvidia geforce fx 5500 256 mb, 768 mb ram, windows xp sp2.Si daca nu merge ati putea sa imi dati niste jocuri asemanatoare cu gta mersi mult DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| RaoulSS a răspuns:

Ti-ar merge sacadat dar nu prea tare. Uite si niste jocuri care cred eu ca seamana cu gta: in primul rand tiar merge cam toate gta-urile nu sunt sigur de gta 4 si uite niste jocuri ce au acest aer de gta :

Mafia
Mafia 2
Far cry 2
Far cry
si mai gasesti pe google

1 răspuns:
| Andrei112H a răspuns:

Buna uite cam astea ar fi cerintele minime la Saints Row 1 :
Cpu(dueal core) 2.00 ghz --> Tu ai 2.67 merge.
Ram : are nevoie de 1 gb ram --> Tu ai 768 tu ce zici...
Placa video : 256 mb --> Tu ai 256 Bun...
Spatiu : Recomandat 15 gb liberi (cu tot cu joc instalat.)

Eu zic ca ar putea sa mearga dar nu grantez si dac ava merge va merge cu un lag destul de mare.