| Mode a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de jocuri care credeti ca ar merge pe un Pc cu urmatoarele componente.
>Ram--1 GB
Placa >video--256... nVIDIA geforce fx 5500
Hdd-150 Gb
Procesor --Single core 2.800
Windows Xp.

Funda la cele mai bune si mai multe jocuri.big grinhappy

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Half-life, half-life 2, half-life 2 episode 1, half-life 2 episode 2, quake 2, 3, 4, gta 3, vice city, san andreas, max payne 1, 2, call of duty 1, 2, 3, 4, return to the castle wolfenstein, serious sam 1 si 2, portal, team fortress 2, nfs underground 1+2, most wanted, carbon; star wars jedy academy, delta force black hawk down, doom 3, prince of persia sands of time + warrior within + the two thrones, far cry, swat 4, hitman codename 47, hitman 2 silent assassin

| PotatoMustDie a răspuns:

Game of Thrones
Max Payne 3
Mass Effect 3
Star Wars: Battlefront 2
Star Wars: Republic Comando
Assassin's Creed I
Dead Island

Nu stiu sigur daca merg toate la setari optime, dar sper ca te-am ajutat.

| AndutzzaAnduu a răspuns:

Simpsons Hit and run.
NFS.