| Mericus a întrebat:

as vrea sa joc un joc pe nume,, plants vs zombies garden warfare" si nu stiu daca o sa imi mearga pe laptop..Laptopul meu are 32 bit, procesor Pentium(R) Dual-Core CPU T4300 2. 10GHz si RAM 3, 00 GO.Va rog sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, nu vei putea juca acest joc deoarece laptopul tau este prea slab pentru a putea rula jocul. Pentru a-l putea juca ţi-ar trebui un alt procesor(Un i3, i5) si 4 gb ram.

3 răspunsuri:
| Mericus explică:

Si daca se poate sa imi spuneti si ce imi trebuie daca nu merge

| Mericus explică:

Si daca nu merge ce trebuie sa fac ca sa mearga?