| Kerenai a întrebat:

as vrea sa stiu care sunt cele mai bune magii pe Dragon Oath?

Răspuns Câştigător
| Leva_Nicu_1997 a răspuns:

Sincer dupa parerea mea cele mai bune sunt taoist deoarece ai mai multe puteri si le faci mai usor... daca vrei sa ai un personaj cu puteri de viata este indicat ca sa-ti creezi un lotus,sincer daca esti lotus esti primit in orice guilda si poti face impreuna cu ei questuri care sunt benefice deoarece iti faci levele mai usor cand esti in breasla cu ei a da si apropo ministrel, taoist, assasin si royal, lotus sunt caractere care ataka din departare, eu sunt taoist si dupa parerea mea este cel mai bun caracter.big grin bafta fratebig grin