| alex010201 a întrebat:

As vrea sa stiu cat de bine ar duce PC-ul acesta Assasin's Creed Unity sau Minecraft sau Gta 5
http://www.emag.ro/......D0CTZBBBM/

5 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nu va inteleg, de cand Minecraft e un joc pretentios sau nou sau etc? Minecraft ma joc pe un pc din 2005. straight face

| Ottakringer a răspuns:

Care PC?

| KodrutZ a răspuns (pentru alex010201):

E facut in bataie de joc mai. De banii astia iti faci unul cu i5 si stergi pe jos cu ragalia asta. Pacat de procesor, ca idiotii i-au pus ram la 1333 si nici nu vreau sa ma gindesc ce placa de baza si ce sursa...