| yonutzzz95 a întrebat:

as vrea sa stiu cateva lucruri despre un joc...Jocul pe care va intreb se numeste Elder Scrolls 5 Skyrim.As vrea sa stiu daca acest joc se poate juca online si daca se poate pe ce site-uri adica cum? ce program trebuie? cel mai bun raspuns dau funda

1 răspuns:
| Comediantul a răspuns:

Draga Ionut
Jocul de care vorbesti este bestiel.
Eu unul am jucat toate Elder Scrolls si cu parere de rau te anunt ca nu se poate juca online, dar se lucreza la un joc "Elder Scrolls" care o sa fie multiplayer special facut care o sa semene foarte mult cu Skyrim.
Se numeste The Elder Scrolls Online si va iesi pe piata in cursul anului acesta..nu se stie inca exact.
Toate cele bune