| SlenderMan299 a întrebat:

Care e diferenta dintre The Elder Scrolls Skyrim si Online? As vrea sa imi iau Online-ul dar as vrea sa stiu care e mai bun si care sunt diferentele PRO si Contra.

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

NU lua Online, este un mare fail, toata lumea il uraste, nu joaca aproape nimeni. Esti tu dispus sa dai 20 euro pe luna ca sa joci? Stai asa ca la inceput dai 60 euro sa il iei. Mai bine iti iei Skyrim, joci cat vrei, nu platesti mai mult, ia Legendary Edition (nu incerca legendary difficulty, atat iti zic).

| Sakal1999 a răspuns:

Nu e aproape nici o diferenta la online joci cu alti playeri si la celalalt joci singur. nu stiu daca in online faci misiuni dar daca ai face ar fi mai naspa pentru ca tear incurca ceilalti playeri