| kinder45 a întrebat:

As vrea sa stiu ce inseamna sa modezi si daca poti sa faci aceleasi lucruri ca inainte pe ps3! Pe xbox 360 daca nu il modez nu pot sa imi iau jocuri de pe PC de pe net? Adica nu le citeste sau ce? Si pe ps3 daca imi dowlandez jocuri de pe net si le pun pe stik sau pe dvd trebuie modata neaparat consola sau le citeste si le pot juca! DAU Funda laughing MS

Răspuns Câştigător
| enerky a răspuns:

Trebuie sa fie modat xbos sau ps3 ca sa-ti mearga jocurile dupa pc daca nu e modat iti merg doar cele originale iti recomand sa til modezi si iti ei jocuri dupa fileli.st funda?