| NextGen a întrebat:

Salut TPU, as dorii sa imi spuneti ce inseamna sa modezi Xbox-ul, ce trebuie sa fac ca sa il modez si ce se intampla daca il modez? Adica iau jocuri pe gratis de pe net sau ce? Dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| Victor7boy a răspuns:

Salut! Daca modezi Xbox-ul inseamna ca iti poti descarca jocuri de pe pc si sa le pui pe Xbox.Trebuie sa il duci la cineva care se pricepe, in caz ca esti minor vorbeste cu parintii tai.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| NextGen explică (pentru Victor7boy):

Iti voi da funda dar zi-mi si mie ceva, daca este sa transfer jocuri de pe PC pe Xbox ele o sa aiba mai buna grafica si din astea pe Xbox nu?

| Victor7boy a răspuns (pentru NextGen):

DA, normal.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Salut! Sa modezi inseamna sa-l faci sa mearga si jocurile descarcate de pe net nu numai alea originale, iar ca sa modezi Xbox-ul trebuie sa-l duci la un profesionist, trebuie sa schimbe ceva in el, nu oricine stie asta. Sper ca te-am ajutat!

| GeoGForce a răspuns:

Ai grija, multe jocuri au virusi, la mine asa s-a intamplat si le-am luat de pe un site bun