| Acaikus a întrebat:

As vrea sa stiu ce jocuri mai jucati? M-am cam plictisit de cele pe care le am si nu stiu ce sa mai iau. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Eu momentan ma joc urmatoarele: Counter-strike, minecraft, NFS Hot Pursuit 2010, Quake Live, Starcraft 2.
Si in trecut am mai jucat urmatoarele: Seria Assasin's Creed, Seria Prince of Persia, Seria Half-Life, Portal 1 si 2, Alan wake, Seria Call of Duty, Prototype 1 si 2, Crysis si Crysis Warhead, Mirror's Edge, Borderlands.
Mai multe idei pentru jocuri poti gasi in categoria Gaming de pe reddit: http://www.reddit.com/r/gaming/

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți intra aici, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Acaikus explică (pentru Legiuitoarea):

Alea sa se joace oricine sub 5 ani inclusiv tu!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Acaikus):

Bună.
Nu știam că am carte de identitate cu vârsta mai mică de 5 ani!
Interesant...
Pa, pa.

| Acaikus explică:

Mersi petrut laughing Noroc ca te stiu de la scoala

| VanHelsinG007 a răspuns:

Crysis 2, prototype 2, darksiders 2, fifa 09, nfs hot pursit 2011... aaa si drakensang onlinehappy

| 保羅 a răspuns:

Team fortres 2, need fo speed, cross fire

| P4ul a răspuns:

Call Of Duty, Need For Speed World (Online), Quake 4, Euro Truck Simulator 2, Minecraft, Pes 13, Fifa 13, Counter Strike Global Offensive, Assassin Creed Revelation, I am Alive, Mafia 2, World Of Tanks ( online 3D SUPER ) FUNDA?

| Kiiduu15 a răspuns:

Poti juca Transformice, Ledformice, OurWorld, VegasWorld, Animal Jam, etc. oh go on

| ronaldosinani a răspuns:

Uite aici cateva jocuri care le-am jucat si iti recomand sleeping dogs, seria call of duty, seria assasin's creed, seria crysis, gta 4 si from liberty city fifa 13 tomb raider 2013, mafia 2, splinter cell conviction