| SkySoldier297 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu descrierea lui freddy chika foxi bony din five night at freddy's

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Madalin_1995 a răspuns:

Foxy este o vulpe sireta si alearga pe hol nu ai decat vreo 2 secunde sa inchizi usa si ea se ascunde la pirate cove freddy este un urs(este foarte creepy)care nu vine dupa tine doar sta acolo te omoara cand ti se ia curentul in joc bonnie este un iepure care mereu vine doar in stanga si e foarte agil e mov si el sta ascuns peste tot si chica este o rata (fata) care vine doar in dreapta si iti sare la fel ca toti in fata si inca ceva in joc se aud niste zgomote uite : pasi=foxy pene=chica vorbe = freddy si bonnie restul (nu mai stiu laughing)) si golden freddy este un urs ca freddy normal doar ca e de aur si iti apare langa masa dupa ora 2 am sper ca ti-am fost de folos. Fundita?