| Geanin a întrebat:

Deci sa trecem la subiect, e vorba de Five night at Freddy's 3, am ajuns la ziua a 3-a si apare mereu o fata si ma sperie si mor, si ce ar trebui sa fac sa nu mor, as vrea sa imi faceti o mica descriere a jocului despre ce e vorba in el ce trebuie sa faci sa nu mori etc etc. Si inca ceva la Five night at Freddy's 2 cu ce te ajuta aceea masca.

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

O sa incep cu Fnaf2, acea masca daca o pui cam cu mai putin de o secunda pana a aparut un robotron, acela va pleca *dar nu tine masca echipata inainte sa vina, nu va avea efect*

Cat despre fnaf3, incearca sa stai nemiscat/a, s-ar putea sa mearga (dar nu stiu sigur)