| SmoKuleTzuu a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste metine pvm-pvp rate 300-1000 cu iteme macar otel la shop si batalii bns sa fie intre 20-50 cu 6/7 lv max 127-250

Răspuns Câştigător
| Geniuss a răspuns:

HAmmer dar e full modati Lunaris-online Dinasty-online si inca vreo 100 is asa dar=full nooobi

2 răspunsuri:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.alyas2.eu/index.php?s=register. e un super metin clasic pvp-pvm ratele sunt 300%, deschis de cateva zile (veti vedea ca playerii au lvl mare, fiindca au crescut) se creste usor, regatul recomandat: Blue.
Altcv ce pot sa va zic, gm-ii sunt foarte prietenosi, se fac event-uri in fiecare seara, pvp, pvm, ox, etc :D
playerii de treaba
in rest pentru mai multe detalii uitati-va aici: http://4metin.ro/......36145.html in joc am numele: Al3xIsFr3Sh

| SmoKuleTzuu explică:

Altele nu mai stii.waiting